قوانين سايت

شرایط و قوانین استفاده

این توافق‌نامه ای است بین کاربران و اعضا از یک طرف با سایت " پاساژ اینترنتی بزرگ ابزار و یراق" به آدرسpibay.ir  از طرف دیگر 

واژه سایت پاساژ اینترنتی بزرگ ابزار و یراق (که در این توافق نامه سایت نامیده میشود) عبارت است از سایت مادر به آدرس pibay.ir

واژه‌ کاربر اشاره دارد به کلیه کاربرانی که در سایت " pibay.ir" حتی بدون ثبت نام وب گردی کرده و از اطلاعات موجود در آن بهره برداری نموده و از امکانات باز استفاده می‌کنند.

اعضا به دو دسته تقسیم میشوند. 

1- اعضا غیر فعال اشاره دارد به هر کاربر حقیقی و یا حقوقی که اطلاعات پایه ایشان در سایت ثبت گردیده است.

2- اعضا فعال اشاره دارد به هر کاربر حقیقی و یا حقوقی که با خرید بسته های مدت دار، علاوه بر اطلاعات پایه، با استفاده از کد کاربری و رمز عبور اختصاصی، با بارگذاری متن، عکس ، فیلم و ... در سایت داخلی خود، به معرفی سازمان یا موسسه خود اقدام می نمایند 

استفاده ازخدمات این سایت منوط به توافق کاربران و اعضا، با این قوانین می باشد.

لطفا قوانین درج شده در این صفحه را قبل از استفاده از سایت با دقت مطالعه کنید. با استفاده از امکانات سایت "pibay.ir" این چنین در نظر گرفته خواهد شد که کاربران و اعضا با قوانین سایت، بدون شرط موافقت کرده اید.

اگر هر یک از کاربران و یا اعضا (فعال و یا غیر فعال) با هر یک از این قوانین موافقت ندارند می بایست استفاده از این سایت را متوقف کنند،

اگر هر یک از اعضا غیر فعال با هر یک از این قوانین موافقت ندارد می بایست استفاده از سایت را متوقف و با ارسال نامه مکتوب ، درخواست حذف اطلاعات خود از سایت را بنمایند. 

لطفا توجه داشته باشید عدم رعایت قوانین توسط عضو ممکن است منجر به بسته شدن تمام یا بخشی از محتویات سایت داخلی آن عضو شود.

سایت  ممکن است در هر زمان، تمامی یا بخشی از این قوانین را بدون اطلاع قبلی اصلاح کند. اصلاحیه ها از زمان ثبت در سایت معتبر می باشند

سایت یک سامانه تخصصی میباشد. در عین حال تمامی کاربران حقیقی و حقوقی  اینترنتی می توانند از امکانات سایت  استفاده کنند.

امکان حذف حساب کاربری در سایت  وجود ندارد.    

ختم همکاری:
حساب اعضای فعال که قوانین سایت را نقض کنند، حقوق مالکیت معنوی را رعایت نکنند؛ با استفاده از موارد غیر اخلاقی، موارد اطلاعات جعلی، موارد مغایر با قوانین کشور و یا به دلایل مشابه دیگر برای سایت یا برای کاربران و اعضای دیگر مشکل بوجود آورند، بدون اخطار بسته خواهد شد.سایت این حق را برای خود محفوظ می دارد که در هر زمان بدون نیاز به اخطار یا اعلام قبلی، همکاری خود را بدون ارائه دلیل با عضو فعال ختم کند.

اعضا فعال که حساب کاربری آنها به علت دیگری غیر از نقض قوانین سایت بسته شده باشد، می‌توانند مانده اعتبار خود را پس از محاسبه، دریافت کنند.مرجع محاسبه حساب مانده ، سایت میباشد.

درصورت فسخ حساب کاربری، عضو فعال هیچ ادعایی علیه سایت  در رابطه با تعلیق یا فسخ عضویت نخواهد داشت.

هدف سایت و روابط بین اعضا و کاربران:
هدف سایت ایجاد بانک اطلاعاتی بزرگی از نام و نشانی اعضا و تهیه لیستی از کالاها و خدمات ایشان میباشد. با این کار سایت قصد کمک به کسب و کار اعضا و انتقال آسان و سریع اطلاعات فنی و حرفه ای کالاها و خدمات را دارد. همچنین سایت در نظر دارد تا با در اختیار قرار دادن فضای اختصاصی به اعضا فعال خود، ابزاری نو و ارزان قیمت در اختیار ایشان قرار دهد تا به معرفی خود ، کالاها و توانمندی های خود بپردازند.

این سایت به هیچ وجه بنای افشای قرارداد های محرمانه اعضا و اختلال در نظام خرید و فروش از طریق ارائه قیمت کالاها را ندارد.  این سایت تنها به معرفی اعضا و خدمات و کالاهای ایشان بر حسب نیاز عضو مربوطه اقدام مینماید و لذا مسئولیتی در باره اطلاعات درج شده ندارد

در هیچ قسمت از صفحات اختصاصی اعضا و همچنین اخبار و یا مقالات، درج قیمت کالا مجاز نمی باشد، در صورت مشاهده چنین تخلفی، این نوع اطلاعات از سایت حذف گردیده و در صورت تکرار حساب کاربری عضو فعال مسدود خواهد گردید

تمام ارتباطات، تماس ها و رابطه مالی از طریق ارتباط مستقیم اعضا و کاربران صورت می پذیرد و سایت  هیچ گونه مسئولیتی در قبال مشکلات احتمالی ایجاد شده،نخواهد داشت.

اعضا فعال ممکن است برای نقض قوانین سایت اخطار دریافت کنند، اخطار اول دسترسی کاربر را محدود نخواهد کرد اما درصورت ارسال اخطار دوم، سیستم بصورت خودکار دسترسی عضو فعال را مسدود خواهد کرد.

شرایط استفاده:

سایت  صرفا به عنوان بانک اطلاعات آنلاین عمل مینمایدو به کاربران اجازه می دهد شرح کار ها و مشخصات خود را ثبت کنند. سایت  خود را درگیر جزئیات کار بین اعضا نمی کند. بنابراین سایت  هیچ کنترلی بر کیفیت و قانونی بودن خدمات ارائه شده توسط دیگر اعضا را ندارد و یا توانایی آنها در انجام ارائه خدمات و پرداخت مالی در این خصوص را تضمین نمیکند.
طبق ماده 3 آیین نامه اجرایی ماده 7 قانون حمایت از مصرف کنندگان مسئولیت تبلیغ خلاف واقع بر عهده سفارش دهنده و سازنده آگهی است.

حساب کاربری:
برای استفاده از امکانات سایت  و داشتن حساب کاربری می بایست ثبت نام کنید. شما موافقت می کنید در فرم ثبت نام، فرم ویرایش پروفایل و در تمامی فرم هایی که در سایت در اختیار شما قرار می گیرد، اطلاعات درست، دقیق و کامل قرار دهید.

سایت این حق را برای خود محفوظ می‌دارد که صفحات اختصاصی اعضای فعالی را که شارژ ماهانه ایشان پایان پذیرفته است به سطح عضو غیر فعال تقلبل دهد. 

اطلاعات و مشخصات اعضا:
مسئولیت درجاطلاعات و مشخصاتی که در سایت  قرار می گیرد منحصرا به عهده صاحب فروشگاه و یا برند می باشد.

سایت فقط به عنوان محلی برای معرفی اعضا عمل می کند.اما انتشار و ثبت تمامی اطلاعات و مشخصاتی که اعضا قرار می دهند را تضمین نمی کند.

سایت  این حق را برای خود محفوظ می دارد که اطلاعات و مشخصاتی که مغایر با قوانین سایت یا شئونات اخلاقی و تهدیدی برای کسب و کار دیگر اعضا و یا سابقه سایت یا موارد مشابه باشد را از سایت حذف کند.تشخیص این موارد در اختیار مدیریت سایت میباشد.

هر عضو موافقت می کند:

از حساب خود برای تبلیغ اعمال و روش های کار های نادرست و گمراه کننده استفاده نمی کند.
کار‌هایی که خلاف قوانین جاری کشور، و مخالف با شئونات اخلاقی است را بشدت پرهیز مینماید.
به تمامی قوانینی که در سایت قرار می گیرد، احترام می گذارد.

کلیه کاربران و اعضا موافقت می کنند:
از هیچ روش مکانیزه یا دستی برای جمع آوری، کپی و تکثیر انبوه اطلاعات و صفحات سایت استفاده نکنند.
با تبلیغ منفی و انتشار اخبار کذب به منظور متقاعد کردن دیگر کاربران برای عدم استفاده از امکانات سایت تماس حاصل نکنند.

وارد درگیری‌های لفظی، غیراخلاقی، بی‌ادبی و رفتارهای غیرحرفه ای با یکدیگر نشوند.
محتوا و اطلاعات روی سایت برای استفاده عموم بوده و جنبه محرمانه ندارد و کپی، پخش مجدد و استفاده تبلیغاتی از این اطلاعات بصورت انفرادی بلامانع میباشد.

فروش اطلاعات مندرج در سایت توسط اعضا و کاربران مجاز نمیباشد.

کپی رایت:

کلیه حقوق قانونی اعم از کپی، ایده پردازی و مالکیت مادی و معنوی بطور انحصاری متعلق به سایت می باشد 

 

فارسی

Stay informed on our latest news!

تماس با ما

021-66707657

09906310122

info@pibay.ir

خیابان امام خمینی، جنب بیمارستان سینا، بازار ابزار و یراق، واحد ۲۳۴